Follow me on Twitter
cryptocurrency

❤️‍🔥 CITY FAN TOKEN'IN BINANCE'DA LİSTELENMESİYLE VE CHİLİZ YAKIMI HABERLERİYLE YAŞANAN HAREKETLERBana destek olmak için videoyu beğenebilir, kanalımıza henüz abone olmadıysanız abone olabilir ve yorumlarda fikirlerinizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz. Kendinize dikkat edin, sağlıcakla kalın.

“Borsa, parayı sabırsız olandan alıp sabırlı olana teslim eden bir araçtır.” – Warren Buffett

📩Contact : [email protected]

Kullandığım Borsalar
💰Binance Borsası %20 Komisyon İndirimli Özel Kayıt Linki : https://www.binance.com/tr/register?ref=IU5WWHEE
💰TRBINANCE (Binance Türkiye) Kayıt Linki : https://www.trbinance.com/account/signup?ref=875B5W78
💰MEXC Borsası Özel Kayıt Linki : https://m.mexc.com/auth/signup?inviteCode=1DHfS
💰Huobi Borsası %20 Komisyon İndirimli Özel Kayıt Linki : https://www.huobi.com/tr-tr/topic/double-reward/?invite_code=99z23223
💰Bybit Borsası Özel Kayıt Linki : https://www.bybit.com/en-US/invite?ref=RKZ0E6
💰Gate.io Borsası %20 Komisyon İndirimli Kayıt Linki : https://www.gate.io/signup/6579456

Sosyal Medya Hesaplarım
📘Twitter : https://twitter.com/parakriptoda
📘Telegram Alarm ve Bilgilendirme Kanalı : https://t.me/parakriptoda
📘Telegram Sohbet Grubu : https://t.me/joinchat/eE42b__HhfM5NzFk
📘Instagram : https://www.instagram.com/parakriptoda

💎Ayrıcalıklardan yararlanmak için katıl butonundan kanalımıza katılabilirsiniz =
https://www.youtube.com/channel/UCmLbpZJ9gdNM0rAcu5g5QNg/join

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

chz, chz coin, chiliz, chz coin analiz, chz analiz, chz coin geleceği, chz son durum, chz yorum, chz coin yorum, chz ne olur, chz coin analiz son dakika, chz son dakika, chz coin nedir, chz kripto para yorumları, chz neden düşüyor, chz ne zaman yükselir, chz coin son dakika, chliz coin, chiliz coin yorum, chiliz analiz, chiliz coin geleceği, chiliz coin analiz, chliz yorum, chiliz son dakika, chiliz son durum, chiliz coin nedir, chiliz coin son dakika, chz coin yükselirmi, chz coin düşermi, chiliz coin yükselirmi, chiliz coin düşermi, chiliz chz, chiliz burn, chz burn, fan token city binance listelenmesi

#Chiliz #Bitcoin #Altcoin #Kriptopara #FanToken #CITY #Binance

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button