Follow me on Twitter
New airdrop

AirPods kaybolunca ne oluyor?

Rate this post#findairpods #airpods #apple

Hediye kazanmak için:

Apple’ın en çok sevilen aksesuarlarından birisi olan AirPods, kaybedilme özelliği ile meşhur bir hale geldi. Küçük yapısı ile rahat bir şekilde kaybedilen kaybedilen AirPods’un ardından sorulan kaybolan AirPods nasıl bulunur sorusunu bu videoda cevaplıyoruz.

AirPods kaybedince başımıza neler geliyor?

Bu videoda Hakkı Alkan’ın AirPods Pro’sunu kaybettikten sonra başına gelenlere ve kaybolan AirPods için neler yapılması gerektiğine yakından bakıyoruz. Dilerseniz söz daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Kaybolan AirPods nasıl bulunur?

Eğer herhangi bir Apple cihazınızı kaybederseniz “Bul” uygulaması üzerinden cihazınızı rahatlıkla bulabilirsiniz. Bu durum küçük yapısı ile devamlı olarak kaybedilen AirPods için de geçerli.

Eğer AirPods’unuzu kaybettiyseniz “Bul” uygulamasına telefonunuz veya iCloud.com üzerinden gitmeniz gerekiyor. Burada karşınıza Apple hesabınız ile kaydedilen cihazlar çıkacak. AirPods’unuzun üzerine tıklayıp, nerede olduğunu görebileceksiniz.

Eğer cihazınızı kapalı bir ortamda size yakın bir yerde kaybettiyseniz, ses çal özelliği ile beraber cihazınızdan ses gelmesini sağlayabilir ve cihazınızı rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

Eğer daha fazla yardımıca ihtiyac duyarsanız

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button