Follow me on Twitter
cryptocurrency

ALAN ZENGİN ! Tezos Analiz / Tezos İnceleme / Tezos Coin YorumBugün Tezoscoin ya da xtz coin olarak ta bilinen tezos coin analiz ve inceleme videosu çektim. xtz analiz deyince güzel formasyonlar ile xtz coin analiz videomuz 10 numara oldu. umarım beğenirsiniz.

KANALIMA ÜCRETSİZ ABONE OLUN ► https://bit.ly/3cczY5O

Kesinlikle İzlemenizi Tavsiye Ettiğim Video Albümlerim

EVDE KENDİN YAP FİKİRLERİ ► https://bit.ly/3eQXTdc
EVDE HOBİ SERİSİ ► https://bit.ly/2NKNnbl

Merhaba, ben deniz Osman Aksoy
Evde kendin yap fikirleri , Dekorasyon Fikirleri , Diy kendin yap fikirleri , Bambu bakımı gibi hobi serileri ve daha fazlası kanalımda yer alıyor.
Kendi hayatımı, eğlendiğim ve yapmaktan zevk aldığım şeyleri sizlerle paylaşıyorum. Haftada en az 1 video yüklediğim bilgiyi eğlenceli bir şekilde vermeye çalıştığım kanalımdaki videolarımı kaçırmamak için abone olmayı unutmayın!

Uğradığınız için teşekkürler !

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button