Follow me on Twitter
Decentraland (MANA) news

APE, HBAR, MANA, XRP, SAND GÜNCEL ANALİZ #apecoin #hbar #mana #xrp #sand #btcanaliz #kriptoborsa

Rate this postArkadaşlar kanalıma hoş geldiniz, Bir önceki analizimizde #Axieinfinity #Spell #Audio #Cosmos Atom ve #Gala coin analizlerini ve geleceklerini içeren bir grafik analiz videosu yayınlamıştık, şimdi ise #apecoin #hbar (hedera) #mana #xrp ve #sand analiz videosu sizlerle! Sizlerinde favori altcoinleri var ise analizlerini merak ediyorsanız yorumlar sekmesine belirtmeyi ve abone olup zil işaretinden tüm bildirimleri açmayı unutmayın! Bu kanalda sizlere kripto para borsası piyasasının son gelişmelerini ve analizlerini aktaracağım.
Bitcoin ve altcoinler de beklenen yükseliş ne zaman başlayacak ? Raca Binance’de ne zaman listelenir ? Düşen piyasada hangi bölgelerden bitcoin ve altcoinler alınabilir ? Düşüşlerde ne yapmalıyız, bu ince detay gerektiren ayrıntılar ve gelen analizlerimin detayları ile yükseliş potansiyeli olan altcoinlerin ve haberlerin ilk paylaşıldığı nokta olan telegram kanalıma katılmayı ihmal etmeyin arkadaşlar!
Ayrıca İstemiş olduğunuz favori altcoinlerin analizleri için yorumlar kısmına kanala abone olduktan sonra belirtmeyi, beğeni ve paylaşımlarınızı unutmayınız!
Tüm kripto varlık birimleri ile ilgili gelişmeler bu kanalda
Telegram Kanalı Grubumuza katılarak gelişmelerden yükseliş trendine girecek altcoinlerden daha hızlı haberdar olabilirsiniz :

Ayrıca değerli izleyenler bir önceki videolarımda sizlere vermiş olduğum grafiklerde bahsettiğim noktaların üzeri sert düşüşlerin işareti olacağından da bahsetmiştim bunlar da gerçekleşti. Şimdi bu noktalar da değerlendirenleri, tedbir alanları tebrik ederim. Bereketiniz bol olması dileğiyle…
Kanala lütfen abone olup, tüm bildirimleri açmayı unutmayın.

Bereketiniz bol olması dileğiyle,
Keyifli izlemeler…
Saygılarımla,
Borsa Trader.

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button