Follow me on Twitter
cryptocurrency

AVAX COİN ACİL DİKKAT !!!! | AVAX COİN ANALİZ | AVALANCHE ANALİZ | AVAX YORUM | BORSA FİNANSAvax coin ne olur?
Avalanche ne olur?
Avax yükselecek mi?
Avax düşecek mi?
Avax coin hedef kaç ?

Tüm sorularınızın cevabı bu videoda.

Reklam Ve İşbirliği (Bussines and Advertising);
[email protected]

İnstagram;
https://instagram.com/borsafinanstr?utm_medium=copy_link

Telegram ;
https://t.me/kriptoborsafinanss

Twitter;
https://tr.tradingview.com/u/BorsaFinansTr/

UYARI!!

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Etiketler:

avax,avax coin,avax analiz,avax coin analiz,avax yorum,avax coin yorum,avax coin geleceği,avax geleceği,avax coin nedir,awax,avax ağı kullanımı,avax coin hedef kaç,avax coin 2021,avax coin nereye gidiyor,avax coin alınır mı?,avax alınır mı?,avax son durum,avax coin son durum,avax son dakika,avax coin son dakika,avax hedef,avax alınır mı,avax düşecek mi?,avax yükselecek mi?,borsa finans tv,avax almalı mı,avax price prediction,coin,avalanche,avalanche coin,

#kriptopara​​,#avax​​​​​,#avalanche​​,#ayısezonu​,#boğasezonu​​​​​​​​

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button