Follow me on Twitter
axie-infinity (AXS) news

BTC, AXS, LINK, OVR, ZIL (31.03.2022 GÜNLÜK COİN ANALİZ)

Rate this post#BTC #bitcoin #axs #axieinfinity #chainlink #ovr #ziliqa #zil coinlerini KING KONG JUNIOR, FISHER ve ORTALAMALAR ile analiz ettik. Coinlerin günlük ve 4s grafiklerini inceledik.

❗️YASAL UYARI: Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Yatırımlarınızın hiçbiri şahsi sorumluluğum ve tavsiyemde değildir.

.
.
💲Sıfırdan Borsa/Kripto Grafik Analiz Eğitim Setimize ulaşmak ve hergün yeni analizleri görüntülemek için instagram hesabımızı takip edebilirsiniz.

👉🏻@borsaegitimcisi

👉🏻@borsaegitimcisi

👉🏻@borsaegitimcisi

.
.
Destek olmak için beğenip kaydet yapmanız yeterlidir🙏🏻
.
.
*****************************
Takip Et 👉👉 @borsaegitimcisi
Gönderi Bildirimlerini Aç 📣
Beğen»»Yorum yap»»Etiketle

*****************************
.
.
.
.

#alsat #kripto #teknikanaliz #borsaeğitim #kriptopara #metaverse #hissesenedi #yatırım

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button