Follow me on Twitter
Decentraland (MANA) news

BTC – ETH – XRP – SXP – ZİL – DOGE-MANA HAFTALIK DEĞERLENDİRMELER 13.03.2022 BTC YORUM

Rate this postBitcoin Analiz i .Bitcoin yorum u . Ethereum Analiz i .Ethereum yorum u . Ripple Analiz i. Ripple yorum u Swipe Analiz i . Swipe yorum u. Mana Analiz i .Mana yorum u .
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir.
Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen
bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.
Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize
uygun sonuçlar doğurmayabilir.

Canlı yayınlardan anında haberdar olmak ve piyasalar ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için kanalıma abone olmayı ve bildirimlerinizi açmayı 🔔 unutmayın..
#BTC #ETH #SXP

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button