Bitcoin price predictionNew Cryptocurrencies

Dijital Altın Nasıl Alınır? Bankaya kuyumcuya gerek yok!… 1:18 Paxos Gold https://www.paxos.com/paxgold/ 3:47 Tether Gold https://tether.to/ 4:38 Pert Mint Gold Token https://www.pmgt.io/ 5:54 Digix Gold …

source

17 Comments

 1. Reis öğrenciyim paraya ihtiyacım var btc veya sanal altın alım satımı yapsam kâr edermiyim örneğin 100-200 tl ile dediğin gibi altın alsam bunu nasıl kârlı şekilde devam ettiririm yani grafik falan anladığım şeyler değil doğrusu ..

 2. Merhaba hocam nasilsiniz?

  Elronda Steking var ve yeni gelismeler olacakmis

  Su anki fiyat Fiyat pahallimi sizce

  Tesekkuredrim

 3. Merhabalar hocam emeğinize sağlık faydalı bir video olmuş bir sonraki videoları merakla bekliyorum teşekkür ederim ..

 4. Hocam selam sermaye eriyince biraz soğudum uzak kaldım. Sık olmasa da takip etmeye çalışıyorum sizi. Elinize sağlık. KAVA hakkında sorum olacak. Biryerde okudum proje güzel ama takım bunu becerebilecek yetenekte değil demişti yabancı birisi. Sizin kava hakkındaki son izlenimlerinizi çok merak ediyorum. Bu arada elimdeki REN leri arttıracağım demiştiniz. Bende dediğiniz gibi yaptım iyi oldu.

 5. merhaba hocam peki diyelim ki bnb btc veya eth neo aldım hangisi yükselirse hangisi düşer bir türlü anlamadım cevaplarsanız sevinirim?

 6. Hocam, diger stok ede bileceyimiz altın ve diger hisse sened ala bileceyimiz borsa varmı?

 7. Pax Gold en iyisi bence şirket açısından da Amerikada iş yapabilen sağlam ve ender kripto para şirketlerinden. Genelde projelerde USA vatandaşı için kısıtlama olur. Çoğu yasal prosedürleri yerine getiremiyorlar..

 8. Altın endeksli altcoinlerin ne Zaman ne kadar kazandıracağı belli olmuyor. Bir ara Goldmint token 5 kat degerlenmisti. Bazen yuzde 20 30 birden düşüyor.Eidoonun ekon goldu çıkartmasi, dai, lks gibi altcoin ve stabil coinlerle işbirliği yapması, ileride borsa açacak olması şuan değerinin düşük olduğunu gösteriyor. Bence amaçları Defi pastasından büyük pay almak. Token de yakacaklar. Değeri bence ileride katlanacak. Keşke zamanında 70 kuruştan aldıklarımi bozmasaydim. O potansiyeli farketmistim ama küçük kâr için sattım

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button