Follow me on Twitter
axie-infinity (AXS) news

Dijital Kölelik | World of Cryptoids Oyunu ile Para Kazanabilirsiniz!!!

Rate this postKripto para dünyasındaki yeni trendlerden birisi de “oyun oynayarak” para kazanmak. Dünyanın farklı noktalarındaki binlerce insan şu anda bir şekilde bağımlısı oldukları oyunu oynayarak para kazanmaya çalışıyor.
Daha doğrusu oyunun kendi coin’ini kazanarak ya oyun içinde daha güçlü karakterler yaratmaya ya da kazandıkları oyunun kendi coin’ini BNB, USDT benzeri coin’lere çevirerek gerçek hayatta harcamaya çalışıyor.
World of Cryptoids de “oyna ve kazan” adlandırılan bu yöntemin en yeni oyunlarından biri.
Aslına bakacak olursak World of Cryptoids (yani Cryptoid’lerin Dünyası) hepimizin yıllardır bildiği (ve hatta gerçek dünyada da internette veya cep telefonunda oynadığı) Pokemon benzeri kart oyunlarının blok zinciri üzerinde üretilmiş olan bir versiyonu.
“Oyna ve kazan” dünyasının en popüler oyunlarından biri olan Axie Infinity ile de neredeyse aynı. Aynı dünyanıın popüler at yarışı oyunu PEGAXY ile de birçok benzerliği var.

World of Cryptoids’in en büyük özelliği Axie Infinity ve PEGAXY’de tam olarak otomatik hale getiremeyen “burslu” sisteminin blok zinciri üzerinde mükemmel bir otomasyona kavuşmuş olması.
Bu videoda oyunun içinde “scholarship” olarak adlandırılan burs sistemini ve yine oyunca “manager” olarak tanımlanan “patronluk” olgusunu anlatıyorum.
Son zamanların en sevilen kavramlarından biri olan “pasif gelir” arzusuyla bu oyunun bir araya gelmesi sonucu oluşan (bence) 2022 model dijital köleliğe dikkat çekiyorum.
Özellikle Filipinler ve Venezuella gibi halkın neredeyse para kazanamadığı ülkelerde yaşayanların World of Cryptoids dünyasında kendilerine bir patron bulmak için nasıl kıvrandıklarını anlatıyorum.

Öte yandan bu videonun çekildiği gün yaklaşık 150 dolar maliyetle oynanmaya başlanılabilen World of Cryptoids’te yine videonun çekildiği günkü coin fiyatlarıyla günlük 10 dolar kazanmanın mümkün olabildiğini anlatıyorum.
Yani bugününü şartlarında World of Cryptoids’in
* çok kısa bir sürede yatırımın geri alınabilmesi nedeniyle popüler olduğunu,
* benim “Dijital Kölelik” olarak adlandırdığım ucuz işçi çalıştırılması konusundaki başarısını,
* ekonomisi iyi olmayan ülkelerde yaşayanların günde 1 -2 dolar kazanmak için kendilerine patron araması
gibi konulara değiniyorum.

Eğer siz de World of Cryptoids oyununu oynamak isterseniz oyunun resmi web sitesine şu adresten ulaşabilirsiniz:

Bu videonun bir yatırım tavsiyesi olmadığını unutmayın ve sizi kandırmak için hazırlanmış sahte sitelerden uzak durun.
Yukarıda paylaştığım adresi üzerinden oyuna kaydolursanız her yumurta veya Cryptoid alımınızda ikimizin de 5 CAC kazanacağımızı bilmenizi isterim. Yani yukarıda paylaştığım URL bir gelir ortaklığı linkidir.
Öte yandan eğer halen Binance, Binance Türkiye veya Gate.io hesaplarınız yoksa aşağıda paylaştığım linkler üzerinden hesap açarsanız borsalara ödeyeceğiniz komisyonlarda belli oranlarda indirimler kazanırsınız.
Gate.io borsasına kaydolurken adresini kullanırsanız yüzde 10 komisyon indirimi kazanırsınız.
Binance borsasına kaydolurken adresini kullanırsanız yüzde 10 komisyon indirimi kazanırsınız.
Binance Türkiye borsasına kaydolurken adresini kullanırsanız yüzde 10 komisyon indirimi kazanırsınız.

Eğer siz de World of Cryptoids oynuyorsanız lütfen bildiklerinizi yorumlar kısmında insanlarla paylaşmayı ihmal etmeyin. Çünkü şu anda oyunun resmi bir Türkçe kaynağı yok.
World of Cryptoids oynamayı planlıyorsanız ve kafanızda bazı sorular varsa lütfen siz de sorularınızı yorumlara yazın. Fırsat bulduk.a cevaplamaya çalışacağım.
Bu arada HWP Coin isimli Telegram grubumuza katılmak isterseniz adresimiz

HWP Ailesine KATIL’mak için;
HWP Discord;
HWP Muhabbet Facebook Grubu;
HWP Facebook;
HWP Instagram;
HWP Twitter;
HWP Telegram;

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button