Follow me on Twitter
Enjin Coin (ENJ) news

ENJ ANALİZ🔅 ETHEREUM'DAN SHADOW FORK AÇIKLAMASI🧐 | BITCOIN'DE FUD RÜZGARLARI💨GERİ Mİ GELDİ?

Rate this postFexobit Araştırma Uzmanı Berna Süslü #piyasaanalizi ile her gün sizlerle!

Türkiye gündeminde, TÜİK verilerine göre işsizlik oranlarında gerileme yaşandı. İncelenen verilerin son 8 ay içindeki en düşük seviye olduğu gözlemlendi. Dün ABD’nin 10 yıllık tahvil faizinin ise 2.75’i aştığı görüldü. İsrail banka politika faiz oranını 25 baz puan arttırdı. Bloomberg haberine göre; Rusya tarafına bakıldığında, Ukrayna ile savaş geriliminin devam etmesiyle birlikte, sermaye çıkışının yılın ilk çeyreğinde, geçen yıla kıyasla yüzde 266 arttığı belirtildi.

Faiz artırımlarının beklentisi kripto ekosistemi için yeniden FUD etkisi yaratabilir. Fon girişlerinin olduğunu bildiğimiz zincir üstü verilerden sonra, bunların #Stablecoin’ler üzerinde yoğunlaştığını görmekteyiz. #Long pozisyonlar üzerinde, dünkü Bitcoin fiyatlanmasında büyük tasfiyeler yaşandı. Stop loss (kaybı durdurmak) ile ilerlemek, bu süreçte yatırım yaptığınız majör Coin’ler ve Altcoin’ler üzerinde, yaşanacak zarardan korunmanıza yardımcı olacaktır.

Bitcoin ve Ethereum bu haftanın ekonomik takvim verilerindeki faiz oranlarının belirlenmesinden sonra, tekrar ortalama fiyatlanmasında zemin oluşturmaya doğru harekete geçti. Hafta sonundan itibaren düşüş seyrine kademeli geçiş yapan kripto ekosistemi, sakinliğini biraz kaybetmiş görünmekte. Bitcoin ve Altcoin’lerde Buy The Dip alımları oluşabilir ve buna bağlı fiyat performansının önümüzdeki günlerde denge kurması zor olmayabilir.

🟢Ripple Net Üzerinden Kapsamlı Ödeme Seçeneği Başlıyor
Ripple Yatırımcı ve Ortağı Tranglo, Ripple Net Üzerinden Kapsamlı Ödeme Seçeneklerini Başlattığını Duyurdu. Daha önce Tranglo , 25 ödeme koridorunda isteğe bağlı likidite (ODL) teknolojisini kullanmak için #Ripple ile çalıştığını ve havale sağlayıcılarının ön ödemeye gerek kalmadan gerçek zamanlı sınır ötesi ödemeleri işlemesine olanak tanıdığını açıklamıştı.

🟢Ethereum’da İlk Shadow Fork Gerçekleştiği Açıklandı
Geliştiriciler, şu anda, Ethereum #PoW/#PoS birleştirmesinin benzersiz bir “gölge çatalında” stres testinden geçtiğini açıkladı.

Tecrübeli Ethereum (ETH) araştırmacısı ve geliştiricisi Marius van der Wijden, olağandışı çatalın bugün 11 Nisan 2022’de gerçekleştiğini paylaşmak için Twitter’dan duyuru yaptı.

00:00 | Intro
00:52 | Piyasa ve Gündem
03:40 | Ripple Net Üzerinden Kapsamlı Ödeme Seçeneği Başlıyor
04:45 | Ethereum’da İlk Shadow Fork Gerçekleştiği Açıklandı
05:36 | Twitter Santiment Verisi
08:52 | Enjin Coin Zincir Üstü Verisi
11:00 | Glassnode
12:22 | Toplam Kripto Piyasası Büyüklüğü ve Hacmi
12:41 | Bitcoin Teknik Analizi
14:53 | Ethereum Teknik Analizi
17:22 | Enjin Coin Teknik Analizi

Hemen İndir!
📲FEXOBIT iOS :
📲FEXOBIT Android:

✅#FEXOBIT ile eşsiz kripto para dünyasını hemen deneyimlemeye başlayın.
👉

🟢#FEXOBIT ile Kripto Para evreninde gerçekleşen haberlerden anlık haberdar olun! Piyasa analizleriyle hep güncel kalın!

👉Şimdi sosyal medya kanallarından #FEXOBIT’I takip etmeye başlayın!
✅Twitter:
✅Instagram:
✅Linkedln :
✅Facebook:

#Fexobit #Bitcoin #Ethereum #EnjCoin #BernaSüslü

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button