Follow me on Twitter
Decentraland (MANA) news

NEREYE KADAR DÜŞEBİLİR ? NEREYİ TAKİP EDECEĞİZ ? ( Bitcoin Analiz BTC ETH RAY GXS MANA KADENA FTM )

Rate this postBu videoda detaylı bitcoin analizi ve ETH, ETHEREUM, RAY, RAYDİUM, GXS, GXC, MANA, DECENTRALAND, KDA, KADENA, FTM, FANTOM ve altcoin analizi yaptım. Altcoin sepeti 2022, 2022 Altcoin tavsiyeleri, Bitcoin analiz, Bitcoin son durum, Bitcoin Analizi, BTC Son Durum, bitcoin fiyatı, bitcoin son dakika, Bitcoin yorumları hakkında konuştuğumuz, Bitcoin, Bitcoin Analizi ve diğer altcoin analizleri yaptığım, kripto para teknik analiz ve grafikleri ile son durumları konuştuğum kanalıma hoşgeldiniz. Tepki yükselişi ne anlama geliyor? Haftalık kapanış ne anlama geliyor? Kısa ve uzun vadede bitcoin hangi noktalara gidebilir? Yön neresi? Bitcoin yükselir mi? Bitcoin Düşer mi? Bitcoin düşecek mi? Altcoinler ne zaman yükselecek? Nasıl altcoin analizi yapılır? Yatırım yapmadan önce incelenmesi gereken noktalar nelerdir? Hangi tarz projeler gelecek vaadediyor? Bunların hepsini anlatmaya çalıştım. ❗️BU VİDEODA BAHSEDİLENLER BİLGİLENDİRME AMAÇLI OLUP HİÇBİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ❗️ HER ZAMAN KENDİ ARAŞTIRMANIZI YAPIN❗️ Kripto para piyasasına yatırım yapacaksanız kendi araştırmanızı yapmanız gerekir. Komisyon indirimli borsalara kayıt referans linkini aşağı bırakıyorum. Üyelik yapacak arkadaşlar bu linklerden üye olurlarsa komisyon indirimi kazanacaklardır.

🔹GOOSEFX🔹
GooseFX Website:
GooseFX Twitter:
GooseFX Telegram:
GooseFX Discord:

☎️İLETİŞİM VE İŞBİRLİĞİ İÇİN: [email protected]

#bitcoin #ray #gxs #mana #kadena #ftm #bitcoinanaliz #raycoinanaliz #gxscoinanaliz #manacoinanaliz #kdacoinanaliz #ftmcoinanaliz #btc #eth #ethereum

💰BORSALARA İNDİRİMLİ KAYIT LİNKLERİ

✅Binance referans linki:

✅MEXC referans linki :

✅Bitrue Referans Linki:

✅Coinlist referans linki:

✅Gate.io referans linki:

✅Kucoin referans linki :

📱SOSYAL MEDYA HESAPLARI

⚫️Twitter adresi:

🔴Instagram adresi:

🟡Facebook adresi:

🔵Telegram adresi:

💪KATIL BUTONU
Katıl butonundan üye olup ailemizin bir parçası olabilirsin.
Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:

i.crypto isimli kanalımda , Bitcoin , Altcoin , Kripto Para Piyasası , Borsa , Ön satışlar , Yatırım Taktikleri , BTC , ETH , ADA , BNB , XRP , SOL , DOT , MANA , SAND ve diğer altcoinler ile ilgili teknik analiz ve bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyorum. Paylaşılan bilgilerin tamamı kendi yaptığımız yatırımları ve kripto para dünyasındaki haberleri aktarmaktadır. Tamamen bilgilendirme amaçlı olup, HİÇBİR ŞEKİLDE YATIRIM TAVSİYESİ İÇERMEZ. Kripto para piyasasındaki gelişmeler ve fırsatlarla ilgili bilgilendirme amaçlıdır.

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button