Follow me on Twitter
the-sandbox (SAND) news

SAND COİN (The Sandbox) KRİTİK TEKNİK ANALİZ 🚀!! SAND COIN YÜKSELİŞE Mİ HAZIRLANIYOR🚀SAND HEDEF KAÇ🚀

Rate this postBu videomuzda kripto borsalarında oldukça popüler bir coin olan SAND coin’i (The Sandbox) inceledik. Sand ‘ın teknik analizini gerçekleştirdik. Sand coin’in destek ve direnç noktalarını belirterek kısa, orta ve uzun vade hedeflerinden söz ettik. Sand alım ve satım noktalarını belirleyerek, hangi noktadan almalıyız? Gibi sorulara yanıt olmaya çalıştık. Sand, yakaladığı populerite ve 2022’nin piyasa hacmiyle birlikte çok ciddi artışlar gösterebilir.
Ayrıca Fed toplantısı sonrası güncel bitcoin grafiğini inceledik btc de son durum ne bitcoin de bizi neler bekliyor hepsini incelediğimiz videomuz yayında!!
#sand #sandcoin #metaverse
Bu videoda yatırım tavsiyesi verilmemiştir.

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Back to top button