Follow me on Twitter
SHIBA INU

Shib Coin Ekibi Önemli Açıklamalar Yaptı!Kanala yeni gelenler bilmiyor olabilir ve bu yüzden açıklama yapmak istedim. Shib coini sevenler ve sevmeyenler olduğu için, videoda shib coin haberi olduğunu özellikle belirtiyorum. İlk görevimiz haber paylaşmaktır. Ben tuttuğum veya sevdiğim coine göre haber yapmam. Hangi coin ile ilgili haber varsa onu paylaşırım. Benim işim coin yükseltmek değil haber paylaşmaktır. 😊 🙏 🙏
🔴 Eğitim videomuz: https://youtu.be/_UMIFuzURXA ✅

🔥 Dünyanın En Güvenilir Kripto Para Borsası ,
📈 Binance %15 Komisyon İndirimli Kayıt Linki :
🔗 https://accounts.binance.me/tr/register?ref=RICHTHXY

Sponsorluk, öneri ve şikayetleriniz için: (For sponsorship and cooperation)
” 📩 [email protected] ” Adresine mail atabilirsiniz.

🔴 Risk Açıklaması: Bu coin nedir kanalında yer alan videolar, yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Bu coin nedir? herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya bu coin nedir bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle bu coin nedir? kanalı, yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz.

#kriptopara #altcoin #bitcoin

source

Mila

Mila doesn’t only cover Blockchain and crypto, but she does focus the bulk of her writing efforts on this emerging technology and how it is impacting not just US markets, but global markets too. From the British Virgin Islands to China, her reporting leaves no global crypto stone unturned. Her tenacity and candid opinions on the impacts of crypto and Blockchain have made her a leading voice in the industry and a top source of truth to the curious masses.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button